KALİTE YÖNETİM POLİTİKAMIZ

VESER KİMYEVİ MADDELER A.Ş. KALİTE YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Veser Kimyevi Maddeler A.Ş. olarak Kimya sektörünün önde gelen firmalarının tekstil, gıda, kozmetik, ilaç, temizlik, yapı kimyasalları tedarikçisi olarak, yasal ve düzenleyici şartlar ile ilgili konularımız ve taraflarımızın, stratejik yönümüze etki eden beklentilerini karşılamanın, kuruluşumuzun sürdürülebilirliğini sağlamaya ön şart olduğunun farkındayız.

Tüm ilgili taraflarımızın işbirliği, motivasyonu ve etkin uyumu ile akredite ISO 9001:2015 sertifikası almayı ve gerekliliklerini yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz. Bu, hizmetlerimizi şartlara uygun olarak sunmak için yaklaşımdaki tutarlılığı, sürekli iyileştirmeyi ve risk temelli oluşturulmuş proseslerimize olan güveni sağlayacaktır.

Bu politikayı ve kuruluşun değişmekte olan içeriğini desteklemek için kalite amaçları belirlenecek ve genel toplantılarla stratejik yöne ilerleme durumu gözden geçirilecektir. Kalite yönetim sistemimizin içeriğine aldığımız tüm hizmetlerimizin sunumunda, sorumlu yaklaşım sergileyerek müşteri memnuniyetini geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Saygılarımla,

ÖZLEM KIRCA DÜZGÜNSES